5xMan

(50%) Like Dislike

Skákačky

OddechovéOvládání

Panáčky ovládáte šipkami, mezerou ukončíte "tah" jednoho panáčka a začnete nového,"R" vám restartuje vašeho aktuálního panáčka a "F" je úplný restart.

Pošli přátelům

Popis hry

V této hře budete postupně chodit s pěti panáčkama v různých místnostech. Každá místnost si pamatuje panáčka, který v ní byl. Velmi zajímavá hra.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

A.L.I.A.S.

Hra A.L.I.A.S.
info
Vydejte se se svým hrdinou do nepřátelského území, zničit vaše nepřátele. Pokud si myslíte, že to bude jednoduché, tak vás zklamu- nepřátel je mnoho a vy je musíte pobít do jednoho! Příjemnou zábavu
50%

Absolute Madness

Hra Absolute Madness
info
Pokud máte rádi brutálnější skákačky, je tato hra právě pro vás. Máte k dispozici hromadu zbraní. Vyberte si, která je pro vás nejlepší a běžte pozabíjet všechny své nepřátele.
50%

Acorn's Big Adventure

Hra Acorn's Big Adventure
info
V této hře budete hrát za velmi zajímavého hrdinu, s kterým budete muset projít všechny levely. Ve hře na vás čeká spoustu nástrah všeho druhu. Tak se nezalekněte a s chutí do toho!
52%

Action Man

Hra Action Man
info
V této hře se ocitnete v nebezpečné džungli, kde na vás číhají různá nebezpečí a mnoho nepřátel. Vy jste ale vyzbrojení pistolí, a proto neváhejte a pozabíjejte je dřív, než oni stačí zabít vás. Příjemnou zábavu při téhle zábavné akční hře.
48%

Achilles

Hra Achilles
info
Nyní si zahrajete roli bájného bojovníka. Musíte projít všemi levely, kde na vás čeká spoustu nepřítel a vy je musíte všechny pozabíjet. Nejtěžší z nich však bude BOSS, kterýho potkáte vždy na konci levelu...připravte se na něj!
50%

Alaskan Adversary

Hra Alaskan Adversary
info
Zahrajte si tuto jednoduchou skákačku s povedenou grafikou a velmi dobrým zvukem. Ovládejte panáčka, s kterým budete procházet různě obtížné levely, kde na vás číhá mnoho nepřátel. Musíte je všechny zabít, abyste se dostali dál.
47%

Vaše komentáře